محل تبلیغات شما

+ هوا که اینطوری من مدام این جمله رو تکرار میکنم که : دلم میخواد قدم بزنم و همه چیز و از اول شروع کنم ! 

نظرت چیه که به جای این همه از اول شروع کردن تمومش کنیم؟! :) 

+رفتم لوازم و التحریری گزارش میم و پرینت گرفتم خدا شاهده اگه مال خودم بود نمیرفتم . خودم مینشستم خونه دست نویس میکردم . ولی الان که این همه رفتم فکر میکنم چرا خب خودمم تایپ نکردم؟ چون اخه نمودار اینا داره در حالت روتین باید تو کاغذ میلیمتری خودم بکشم اما میشد 

خب با اکسل راحت بکشم بره دیگه البته الان دیگه این غر زدن ها فایده نداره و من دارم از لوازم و التحریری بر میگردم . 

+تنها کاری که کردم خرید یه خودکار بیک بود با یه دفتر یادداشت نقلی خاکستری . رنگ خودم ! 

واقعیتش منم ترجیح میدم زندگی مو با خودکار بیک بنویسم تا دیپلمات ! 

خیلی خوشحالم از این دفتر یادداشت . امیدوارم امروز بشه با مامان برم چراغ مطالعه هم بخرم ک این هفته هم خیلی به دردم میخوره !! همه خونه هستن و من باید شب ها بیدار بمونم کارم و انجام بدم . 

+لوازم و التحریر چه گرون شده ! یه کلاسور گوگولی مگولی هفتاد تومن؟ خب با زندگی دانشجویی نمیخوره این قیمت ها . منم که سرکار نمیرم ! دلم هم نمیخواد از بابا پول بگیرم . همون ماهیانه ای هم که میگه درسته که کم نیست .و هفته های آخر هم به داد مون میرسه به جز اون ولی . امید وار فکرای این روز هام جواب بده . نمیدونم . گفته بودم که سپرده ام به خدا :) 

+از این اهنگه که یه تیکه شو نوشتم تو عنوان مطلب خوشم میاد . فقط مشکلش اینجاست حس میکنی اگه شکست عشقی خورد بودم بیشتر بهم می‌چسبید .

فعلا همین 

شنبه 

ساعت بیست دقیقه به دوازده ظهر !

از عمو پورنگ تا هوشنگ ابتهاج

دل پر از شوق رهاییست ولی ممکن نیست ..

آقا قاضی ... ما که رهات نمیکنیم!

هم ,   ,یه ,ها ,منم ,لوازم ,لوازم و ,این همه ,و من ,خودکار بیک ,و التحریری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها